Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios

ASUS M2N68 AM SE2 nova) nasel sem akorat todle

BIOS
8 Mb Flash ROM
DMI 2.0
AMI BIOS
PnP
WfM 2.0
SM BIOS 2.5

pujde do deska cpu

AMD Athlon II X2 250 3 GHz, 1 MB L2, Rev. C2, 65W, Socket AM3, ADX250OCK23GQ
BIOS: 0701 PCB: 2.00G

poradte thx.. cpu i deska jsou novy, ale zaboha nemuzu zjistit bios te desky, doufam ze to je to co co je v tomdle topicu " BIOS "

Jasně, hned vedle verze Windows a Nera...
BIOS je program, který se může měnit, proto jeho verze není součástí potisku desky. Jeho verze se při startu počítače objevuje na obrazovce, někdy spíše nahoře, jindy dole (zhruba v době, kdy se zobrazuje výzva ke stisku klávesy pro vstup do BIOSu). Nemohu vyloučit, že verze BIOSu je na samolepce na paměti s BIOSem (upřímně řečeno: ještě jsem si takového řešení nevšiml, ale možné to je).