Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s D-Link DI-524

Je to výborný router pokial funguje ako ma.. :) Mám ho asi dva a pol roka a zatial fungoval bezproblémovo. V poslednom čase mi ale neprepustí viac ako 1,5 - 2Mbps a linku mám 10Mbps. Keď pripojím PC priamo na modem, tak to ide full. Vyskúšal som aj reset do default, ale nič nepomáha. Nevedel by mi niekto poradiť čo s tým? Možno už dosluhuje a je čas na novyý :) Za odpovede vopred ďakujem..

na experimentování bych se vykašlal. jestli u vás plánují navyšovat rychlost, ten router to stejně stíhat nebude.
používej tento starý krám jen jako switch (lan část s vypnutým dhcp), a jdi si koupit něco normálního.
taky pokud máš doma více pc a občas kopíruješ více dat, víc by se ti hodil router s gigabitovou lan částí.

z těch routerů znám jen TL-WR740N (přesněji 741 s papírově stejnými parametry), oba mají lite-n wifi.
pro 10mbit připojení vyhoví všechny ty krabičky, když není za routerem na lan straně větší provoz mezi domácími pc. ale u 2 pc - jeden přes wifi - o nic nejde.

pevná nebo statická ip nic neřeší, nemá na rychlost žádný vliv. ntb přes wifi se připojí v obou případech.

No uz par dni mam napojeny PC iba na modem a vsetko ide v pohode.. Tak je jasne ze chyba je v D-Linku. Len keby som vedel co s nim je :) On stale ide, ale najnovsie ma caste vypadky a nepusti viac ako 1-2Mbps. Tu uz pomoze iba nova krabicka :) Dakujem vsetkym za pomoc..