Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha operačního systému

Mám notebook Acer Aspire 8920, kde mám přeinstalovaný Operační systém - Windows 7, včetně veškerých ovladačů.
Rád bych současný stav operačního systému zazálohoval, abych kdykoli v budoucnu mohl OS znovu nahodit do této podoby. (zálohy souborů neřeší zálohu a nastavení OS) (po instalaci systému a ovladačů jsem nic dalšího neinstaloval)
Mám 2 Hdd (500 GB - se systémem a 300 GB) dále mám i externí Hdd, kde bud ukládat zálohy souborů.
Jaký program by jste mi doporučili? Kam by bylo lepší kopii zazálohovat.
Děkuji.

Žádný, je to ve windows7. Start, údržba, zálohování, vytvořit bitovou kopii systému. Nejspíš na druhý disk enbo externí usbdisk. Plus vyplálit "cd pro obnovu".