Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace grafické karty

Dobrý den,

mám gk ATI Radeon HD 4850. Pokud pracuji ve OS tak karta nemá problémy, avšak když si chci zahrát hru (např. crisis, gta4...), tak hra se spustí, menu ok,ale po načtení herního světa se počítač restartuje. Vyzkoušel jsem vyměnit gk za NVIDII 9600GT a vše naprosto v pořádku. Ovladače na ATI jsem zkoušel samozřejmě také přeinstalovat. Proto si myslím, že jsem oprávněn tu ATInu reklamovat. Chtěl jsem se zeptat jakým způsobem zformulovat reklamaci, aby proběhla bez problémů? Díky!

Nejjednodušší je zkusit nějaký 3dmark třeba 2006 a pokud karta neudělá ani 3dmark tak napsat že "Karta je vadná restartuje počítač ve hrách,neprojde ani 3dmark2006.".
Nejjistější je zkusit kartu v jiném počítači, případně pro jistotu reinstalovat windows nebo zkust ten jiný zdroj.