Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se sepnutím monitoru

Dobrý den, Ahoj mám problém se zapnutím monitoru, stává se jen občas (monitor OK)
když vše funguje jak má tak po zapnutí pc asi tak 3 vteřiny se ozve s PC krátké pípnutí zdřejmě s biosu a vše běží jak má monitor se zapne a pc normálně funguje.
Ale občas když zapnu PC tak se právě zmiňované pípnutí nezazní a monitor se nezapne a myslím že ani celý PC jako by nenabíhá.

prosím o radu čím bych mohl problém vyřešit?

děkuji.

Může to být vadný zdroj, nebo deska. Prohlédni na desce kondenzátory, jestli nemají trochu (nebo hodně) nafouknutou čepičku. Pokud ano, tak jsi doma. Totéž se zdrojem, do něho ale asi nepolezeš, tak, dle možnosti, zkusit jiný.
Jsou možné i jiné příčiny, tyhle ale bývají nejčastější.