Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s telefonem LG KU990 v usb

prosim vas mam problem s usb..mam na pocitaci tri funkcni usb,alespon na vsech trech mi funguje externi disk,kdyz chci ale pripojit usb na telefon-zkousela jsem nezavisle dva ruzne,tak usb nepracuje-nebo spis nic se mi nenacte..nevite cim y to mohlo byt?

Upresneny titulok, povodne: problem s usb (MM..)

pokud telefon umí usb mass storage device pro přístup k paměťové kartě, která se ve windows chová jako disk s písmenem, pak stačí obyčejný kabel s mini-usb.
ale pro přístup k vnitřním datům telefonu (seznamy, sms) potřebuje nějaký ovládací soft.
taky je možné že používá vlastní datový kabel - ten potřebuje mít svůj ovladač.