Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik prodat notebook?

Dobrý den,

mohl by mi někdo prosím poradit, za kolik by se dál prodat notebook s touto konfiguraci?

HERNÍ NOTEBOOK ASUS G1-8888 / Core2Duo / 4GB RAM / 320GB

Procesor:
Intel Core 2 Duo T7200 s frekvencí 2 GHz
4 MB L2 cache
FSB 667 MHz

Předinstalovaný OS:
Windows Vista Home Premium

Displej/Grafika:
Typ displeje: WSXGA+
Rozlišení displeje: 1680 x 1050
Grafická karta: nVidia GeForce Go7700
Úhlopříčka displeje [palce]: 15,4
Velikost grafické paměti [MB]: 512

Optická mechanika:
DVD±RW+LS
Podpora LightScribe technologie

Pevný disk:
Velikost pevného disku 320 GB
5400 RPM
Serial ATA

Operační paměť:
2 x 2048 MB DDR2 667 MHz

Komunikace:
Modem 56 Kbit/s
Síťová karta 10/100/1000 Mbit/s
Wireless LAN 802.11a/b/g
BlueTooth V2.0

Multimédia:
Intel High Definition audio (čip Azalia)
Zabudované reproduktory a mikrofon
CMOS kamera 1,3 Megapixelu

Vstupy a výstupy:
1 x Sluchátka
1 x Mikrofon
1 x Line-in
1 x RJ-11
1 x RJ-45
4 x USB 2.0
1 x FireWire
1 x TV-Out
1 x Čtečka karet pro 4 v 1 (MMC, SD, MS, MS Pro)
1 x DVI-D
1 x VGA
1 x PCMCIA typu II

Rozměry:
324 x 284 x 37,4 mm

Hmotnost :
Hmotnost 3,1 kg

Příslušenství:
Originální nabéječka
Přiložím i originální myšku, která byla k notebooku

Notebook je plně funkční, jedná se velmi dobře vybaveny herní notebook.
Notebook je použitý (kupováno v létě 2007), v perfektním stavu (viz fotografie).
Operační systém je nově nainstalovaný včetně všech ovladačů a připraven k okamžitému používání. Baterie vydrží cca 30min.

Děkuju za info.

jedná se velmi dobře vybaveny herní notebook

Omyl, parametre dnes bežné, perfektný stav ? ak bol používaný tak vylúčené,

na dnešné pomery malý disk, baterka, vetrák a záruka v pr*deli, ak to predáš za 6, ten čo to kúpi je neinformovaný optimista,

3 roky stary notebook

fakt je, ze GK je slusna, ale jinak kdyz to srovnas s dnes prodavanyma novyma NB, tak hodnota za novej je maximalne do 15.000,-, odectes baterku 2.000,-, to mas 13.000,- za novej. No a ted uz zalezi na tom, jak az moc vypada zachovale a jestli tedy dokazes najit nekoho, kdo da za "skoro jako novy" preci jen vic penez nebo zda pujdes s cenou u opotrebene veci na polovinu, jak se to bezne dela.

Uz ti odpovedel Potkan007 7700Go je slusna GK a je stale o neco malo lepsi nez dnesni kancelarske "karty", pricemz ceny za tyhle notasy jsou nekde okolo 13.000 - 15.000,- vezmes-li v uvahu ze tam ma 4GB RAM a dual core.

Takze pokud si za stary notebook bude brat polovinu ceny stejne vykonneho noveho, tak nakonec jak odhadli i ostatni zde to bude nekde mezi 6.000,- az 10.000,- a to v pripade, ze je ten notebook extremne zachovaly (prilis nepouzivany).