Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám si to PC koupit?

Dobrý den

Uvažuji o koupi PC, chci aby bylo výkonné, nemělo přemrštěnou spotřebu, aby mi ještě nějakou dobu vydrželo, než se požadavky zase zvýší a budu nucen k upgrade.

Chtěl bych si koupit toto PC
http://www.alza.cz/hp-elite-7100-microtower-d16533 7.htm
Chci se zeptat, jelikož se v tom moc nevyznám, co si o něm myslíte - jak mi na něm pošlapou hry (například Risen, na jaké detaily mi půjde plynule?), přiznám se že mám radši windows XP, proto si windows 7 který tam je odinstaluji a hodím tam XP (nebo jim napíšu e-mail jestli by PC nedodali už s XP - navíc by to vyšlo levněji - levnější licence)...

Děkuji za vaše názory .

Ok win7, ale jde mi hlavně o KOMPATIBILITU - proto XP... ale ok, všichni říkáte win7, takže na něm asi něco bude.

A jaký byste mi doporučili PC do stejné ceny, jako na tom který jsem vám ukázal

Vaše cena bez DPH: 19 719 Kč
Vaše cena včetně DPH: 23 663 Kč

Ale aby byl po všech stránkách tak silný, aby tomu odpovídala cena a aby to nebyl nějaký hrozný žrout...

No to je sice hezké že jen ty prasácky udělané 32bit nejsou kompatibilní, ale když se nějaký ten program / hra najde, je to problém... Ale napadá mě, má WIN 7 něco jako režim kompatibility s 32bit ??

Jinak ne, nemám nějaké extra požadavky, ale vím co chci. Chci abych mohl hrát novější hry (risen, mafia2, flat-out3) aspoň na střední detaily plynule...

Jinak ta sestava mi plně vyhovuje, 4jádro, 4GB ram a grafárna 1GB (podpora physX - konečně mi bude šlapat Mirrors edge :) )
a preferuji Nvidiu, měl jsem ATI Radeon, ale ta mi kolikrát dělala různé chyby ve hrách, nakonec se přehřála (měl jsem ji 3 roky). Zajímavé je, že to samé se stalo kámošovi s Radeonkou - taky se přehřála...

Já ani nevím, budu kupovat nový, ale to teď nespěchá, mám nějaké CRT (taková ta stará krabice :D ) 1280x1024... vím že jsou teď LCD a LED ale já mám pořád CRT :D Ale nijak mi to nevadí, funguje dobře ;)
Jinak WIN7 si tam dám ultimate.