Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční integrovaná zvukovka

Instaloval sem starý kompl a mám problém s integrovanou zvukovkou na desce ASUS A7N266-VM. OS XP SP3, ovladače jsem stáhl nejaktuálnější ze stránek ASUSu, žádný ovladač ve správci zařízení nehlásí chybu, ale zvuk přesto nejede. (Jinak vše šlape) Dík za rady:-)

Stiahni si manuál, a pozorne si pozri detaily okolo výstupov tvojej zvukovky. Mám v pamäti mainboard Asusu, na vyvedenom Audio header-y piny boli prepojené jumpermi, označené to bolo Front Panel. Po vytiahnutí jumperov a pripojení predného panelu zadné vstupy a výstupy nefungovali. Potrebný bol iný typ Front panelu ktorý zabezpečil odpojenie iba pri zasunutom jacku slúchadiel.

Možno máš podobne riešenú dosku a jumpery tam nie sú.