Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna netiskne

Dobrý den, můj dotaz je následující...
Mám tiskárnu HP Deskjet F2180. Má v sobě zabudovaný i skener, který skenuje normálně když zadám příkaz, ale když zadám z pc příkaz k vytisknutí, tak tiskárna stojí a netiskne, nevydává žádné zvuky. Barvu jsem kupoval novou černou, když chci vytisknout v programu HP centrum (byl na cd k tiskárně) zkušební list, tak vše vytiskne. Ale když zadám ručně příkaz z open officu nebo adobe tak tiskárna stojí a ani se nehne... Nevíte co s tím ?

hp občas dělá nefunkční ovladače, které se neobtěžuje opravovat. "řeší" to tak, že danou tiskárnu přestane vyrábět.
mrkni se u nich na webu, jestli není dostupná jiná verze ovladače.
ještě můžeš zkusit v prohlížeči událostí, zda tam nezůstala chyba po tisku.
zkontrolovat adresář system32\spool\printers, že je prázdný - jestli tam nevisí stará tisková úloha.