Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odinstalace Win XP

Zdravím,

mám takový problém, že místo reinstalace jsem si na nainstaloval druhý Windows XP. Vždy při startu se mě to zeptá který chci spustit. Chtěl bych se toho novýho zbavit. Jde to nějak aniž bych musel formátovat hadr?
S pozdravem
Smetch

Ked si ho instaloval na stejny oddil tak ten povodny Windows sa uz nespusti nikdy a v boot.ini by mali byt 2 uplne stejne odkazy a v tom pripade je jedno ktory zrusis.

Alebo inac, pri pouziti trochu mozgu cloveka napadne ze ked ti teraz funguje (bootuje) prva moznost tak vies ze mas zrusit druhu, alebo naopak.

boot.ini sa da jednoducho editovat napr. v ovl.panely - system - rozsirene - nastavenie startovania