Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno adobe flash player

Zdravím.Nejdou mi přehrávat videa na Stream.cz. Na :Sport.cz,Super.cz,Novinky.cz.Tady jdou videa přehrát.Mám nainstalovanou verzi:adobe flash player 10.1.82.76.
OS-WIN XP-Mozilla Firefox
Na stránce Stream.cz je jenom prázdný černý obdélník.Díky za radu

Zkoušel jsem na to klikat,nic se neděje.Když odinstaluju adobe flash player,objeví se tam hláška:Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač. Bez něj není možné sledovat videa na Stream.cz - stáhněte si jej a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Zkouším s tím všechno možný.Teď se mi objevila hláška:
Error: Error #2134: Nelze vytvořit SharedObject.
at flash.net::SharedObject$/getLocal()
at com.stream.core::Config$/loadSharedObject()
at com.stream.core::Config$/load()
at com.stream.core::Config$/init()
at com.stream.core::Player/AddToStageHandler()