Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika do PC bez AGP i PCIe x16

Ahoj,existuje grafická karta nebo nějaké řešení do mého PC,které má jen sloty PCIe x1 a PCIe x8? Jedná se o starší server IBM s deskou bez AGP a bez PCIe x16.Jestli třeba nejde nacpat graf.karta do toho slotu x8 přes nějakou redukci?
Díky za jakoukoliv radu.Karel

Naco ti je na server grafika? :-?
Ak je integrovana odpalena (???) tak existuju aj PCI grafiky. Tusim aj PCIe x1 alebo x8 (nie som si isty ci sa predavaju ale technicky to neni problem). Problem s tym ale moze mat BIOS. Vseobecne je nezmysel davat do servera vykonnu grafiku, staci aj PCI.

No právě že to už server nebude,chci z toho udělat PC na internet,pár programů a přehrávání filmů.Integrovanou grafiku to má jen 16MB.A na PCIe x8 jsem právě nikde graf.kartu neobjevil,proto hledám toto řešení.Moc díky Touchwoodovi za tu radu s propilováním slotu,hned to zítra zkusím propilovat a vrazím tam starou půjčenou kartu od kámoše a když to půjde,tak teprve budu zkoumat,jakou kartu si pořídit.