Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 64 bit-32 bit

Zdrávím mám možná takovej hloupej dotaz, nezlobte se, k věci:
mám nový pc s os win 7 64 bit a chtěl bych na něm rozjet starší hry 32 bit typu heroes of might magic 2 apod. ale nepustí mě to, není nějaký program nebo něco jak to spusti, děkuji za rady
lock (karel)

Možno nezmysel,
ale nepomohlo by nastaviť kompatibilitu na Win98 alebo WinMe - Vlastnosti *.exe súboru - kompatibilita - "Tento program spustiť v režime kompatibilnom so systémom:" + úroveň oprávnenia: "Spustiť tento program ako správca" :?:

:>: Ja som takto 2 hry rozbehol na Win7 64-bit... (Ultimate) :-/