Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The Bat! 2.11.02 a zgrupovanie mailov v INBOXE

Dnes rano som vyhladaval nejaky starsi mail a napadlo ma, ze by bolo prehladnejsie mat jednotlivych odosielatelov v INBOXE pod jednym "foldrom", ktory by sa rozklikaval. Mam tusenie, ze to The Bat! vie len netusim ako to spravit. Zaujimave, ze pri POP3 uctoch mi to tak robi automaticky, pri IMAP mi jednotlive maily zoraduje len za sebou. Ako teda dosiahnut, aby som v INBOXE pod imapovym uctom videl len posledny mail od daneho odosielatela a dalsie uvidel az po kliknuti na +?

Stačí si to nastavit. Nezáleží na typu účtu. Jenom je to pro každý účet individuální. Takže, pokud máš nastaveno u POP3 seskupování zpráv do témat třeba podle odesilatele, v účtu IMAP to nemusí být pravda.
Menu Zobrazit -> Seksupovat zprávy do témat -> nastavit dle libosti.