Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "rozdvojka" na kabel k internetu

Obávam sa, že "rozdvojka" neexistuje - už z princípu - komu by sa potom posielali pakety? Jednému, či druhému alebo obidvom naraz ?

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny