Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Administrátorství

Zdravím,

mám takový menší problémek ohledně práv administrátora. Mám v počítači kompletní administrátorská prává, jsem jediný uživatel takže nikdo jiný je mít nemůže. A i přesto se najdou věci kdy mi počítač zahlasí že nemám administrátorské práva nato udělat nějakou věc. Nevíte čím to může být popřípadně jak to vyřešit?

Vysmievat sa ti tu nikto nebude, maximalne ti niekto povie, ze Visty nema rad a moc ich enodporuca (ako napr ja;o)).
Ale este stale je to malo. Mas Visty, si admin (mas to potvrdene v uzivatelskych kontach, ze si admin?), ale co KONKRETNE ti nejde spustit a pri akych sw ti vyskakuje ta hlaska?

I kdyz jsi správce (adminitrátor), od Windows Vista jsou odděleny oprávnění programu od oprávnění uživatele.
Všechny programy (pokud nevypneš UAC) běží pouze s oprávněním USER. Programy spuštěné přímo ze sítě nemají vůbec žádná práva.

Pokud chceš spustit program s vyšší,m oprávněním, tak pravá myš na programu a "spustit jako správce"

Která konkrétně aplikace ti tohle hlásí?

Tak třeba jak říká ten článek. Po přečtení jsem to vyzkoušel a zeptalo se mě to. Ale jinak při instalaci hry kdy mi to napsalo že nejsem admin. Tak jsem to pak obešel jinak. Ono by se toho našlo víc, ale momentálně mě nic nenapadá.