Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekající se pc

Dobrý den, potřebovala bych pomoct s pc. Dostala jsem nový a pořád se mi seká i když nemám nic zapnuté. A když zkontroluji využití procesoru tam mi to skáže z 20% na 100% a skoro nikdy se tyto hodnoty nesnižuji, jen když odpojím internet. Nevíte jak by se to dalo vyřešit ? Byla bych moc vděčná, vrazila jsem do nej dost peněz a celkem mě to štve. Děkuju moc moc za radu.

ve správci úloh (ctrl+alt+del) - procesy - klikni 2x na záložku %cpu, zjistíš co tě vytěžuje při připojeném netu (protože to bude normální stav).

to instaloval někdo doma, protože xp se už neprodávají, že jo? tak odviruj a odspywaruj.
máš tam mít servicepack 3, a pak můžeš aktualizace vypnout, nic moc zajímavěho se už pro xp neobjeví.