Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TS 2 sever

Prosim poradte mi uz som zufaly chcem urobit TS 2 server ale nejde mi to mam internet od t-comu. Uz som skusal vsetko ale nejde to prosim pomoc

OS mam Windows Vista 32bit. Skusal som urobit server cez pipni.cz neslo, skusal som urobit cez wifi neslo, potom som odpojil wifi a isiel som priamo z modemu ani tam neslo :.(, raz sa mi to sice podarilo ale nikdo sa tam nevedel pripojit iba ja. Takze som vyskusal setko mozne no nejde mi to ani zasvet. Neviem co by som mal este dodat.

Takze postup, ktory mi pred par rokmi, ked som mal niekolko TS serverov urcite fungoval.
Stiahnut prislusnu verziu servera zo stranky vyrobcu, instalacia, nastavenie konfiguracie, presmerovanie prislusnych portov na dsl routri (myslin, ze si spominal, ze mas dsl). TeamSpeak Server uses by Default Port: TCP/IP port: 8765 and. UDP Port: 8766
A teraz konkretne, kde mas problem a co ti nejde?
Btw pipni ponuka moznost instalacie aplikacii 3 stran na svojich serveroch alebo ty u nich hostujes nejaky server?