Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzá nebo se restartuje, hláška "Ovladač zobrazení AMD byl vypnut"

Prosím, o radu. Při zapnutí mi naběhne a potom zamrzne nebo se sám restartuje. Když na něm pracoji nebo otevřu internet tak mi spadne. Potom třeba naskočí a dole mi to napíše. Ovladač zobrazení AMD byl vypnut a následně byl obnoven. Může mi prosím někdo poradit co s tím. Děkuji za každou radu.

Změna předmětu, původně: Grafika ? (host)

Toto je ďalší ukážkový príklad ako sa nemajú klásť otázky...

Tvoj problém nedokáže odhadnúť ani jasnovidec, neuvádzaš žiadne podrobnosti o Tvojom HW ani OS...

P.S. Navrhujem tvorcom tejto poradne, aby pred vložením hocijakej otázky bolo niekde upozornenie, nech ten čo kladie otázku uviedol aj OS, prípadne ďalšie info o PC.
Všeobecne pri každej otázke pred odoslaním...

omlouvám se, za můj stručný popis problému.
Grafická karta: Sapphire HD 5770 Vapor-X (11163-05-20R) 1GB
ATI HD5770, takt jádra 860MHz, 1024 paměti DDR5 (4.8GHz), 128bitová sběrnice, PCI-E 16x, jádro RV840 - 800 stream procesorů a 40nm výrobní proces, podpora DirectX 11, 2 x DVI, HDMI, Display Port, PCB v modrém provedení, Vapor-X chlazení.
Základní deska:Asus P7H55D-M EVO - Intel H55
Operační pamět:Corsair XMS3 4GB (2x2GB) DDR3 1333
Procesor:Intel Pentium Dual-Core E6700
Zdroj:Zalman ZM460B-APS 460W
Pevné disky:WD Caviar Green DS - 500GB, Hitachi Ultrastar A7K2000 - 2TB
Windows 7 32bit
Nevím, myslel jsem, že už se někdo setkal s podobnou hláskou.
Nechtěl jsem nikoho naštvat ani urazit svým problémem.

Zkusil bych vlézt do Nouzového režimu a přeinstalovat ovladače grafické karty. Jinak ten restart se děje kdy? Těsně po startu počítače ještě před naběhnutím OS? Nebo až při nabíhání Windows?

Zkoušel jsem naistalovat ovladače grafické karty, přiložené ke grafice. Potom i ze stránek výrobce a pořád to samé. Děje se to až při nabíhaní Windows. Někdy pracuji na pc hodinu a nic. A někdy mi to spadne co pět minut. Je těžké odhadnout co to dělá. Někdy stači kliknout na internet a resetuje se. Nebo otevřu složku v pc, třeba fotky a bum.