Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzá nebo se restartuje, hláška "Ovladač zobrazení AMD byl vypnut"

Prosím, o radu. Při zapnutí mi naběhne a potom zamrzne nebo se sám restartuje. Když na něm pracoji nebo otevřu internet tak mi spadne. Potom třeba naskočí a dole mi to napíše. Ovladač zobrazení AMD byl vypnut a následně byl obnoven. Může mi prosím někdo poradit co s tím. Děkuji za každou radu.

Změna předmětu, původně: Grafika ? (host)

Zkusil bych vlézt do Nouzového režimu a přeinstalovat ovladače grafické karty. Jinak ten restart se děje kdy? Těsně po startu počítače ještě před naběhnutím OS? Nebo až při nabíhání Windows?

Zkoušel jsem naistalovat ovladače grafické karty, přiložené ke grafice. Potom i ze stránek výrobce a pořád to samé. Děje se to až při nabíhaní Windows. Někdy pracuji na pc hodinu a nic. A někdy mi to spadne co pět minut. Je těžké odhadnout co to dělá. Někdy stači kliknout na internet a resetuje se. Nebo otevřu složku v pc, třeba fotky a bum.