Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se odhlásí od programu DC++ ??

Dobrý den,

chtěl bych zeptat na jeden věc, co jsem vůbec nemohl vygooglovat ani hledat na forum. Už týden používám program DC++ na kolej a z osobního důvodu jsem chtěl navždy smazat můj účet. Jenže po smazání všechny daty co jsem sdílel, nebo po odinstalování se můj účet se stále zobrazí v seznamu. Moc se v tom zatím neznám taže budu rád když mi odpovíte.

Děkuji předem za odpověď.

no prostě tam ještě budeš dokud nevymažeš jméno když vymažeš jméno a to svoje nastavení s daty co sdílel si a dáš restart toho programu,tak DC Strong nemůže pokračovat tudíž je jako od začátku před nastavením než si ho aktivaval.Co děláš bojíš se že dostaneš na boudu:-)Odinstaluj a máš čisto.Už jenom když vymažeš Nick je deaktivovanej DC Strong

Myslím si to správně, že když na seznamu uživatelů na nějakém HUBU vidí sám sebe, tak je to proto, že ten DC++ má spuštěný. Pokud program vypne, tak ho nikdo neuvidí a ani nikdo nemůže vědět co sdílí.
A logicky (jak tady píšou) pří vytvoření nového uživatele dá sdílet (nahashuje) něco jiného, nebo nic, tak všichni zase uvidí to nové sdílení. Je to tak?