Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory - čím vyšší výkon reproduktoru, tím hraje hlasitěji?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je pravda že čím vyšší výkon reproduktoru je tak tím hraje hlasitěji ?? Je to pravda ?? Děkuji..A co by jste raději vybrali za reproduktor ?? Reproduktor potřebuji jen tak k připojení k mobilu..Kdyby jste měl někdo zkušenosti s reproduktorama tak bych byl rád..Díky

http://aukro.cz/item1241189625_prenosne_reprodukto ry_mp3_mp4_iphone_ipod_121.html

http://aukro.cz/item1240200112_beatbox_prenosny_re produktor.html
Změna předmětu, původně: Reproduktory (karel)

Spolužák na základce to měl a říkal, jak to má tvrdý basy. To mě docela zaujalo, tak jsem si to šel taky poslechnout. prrrr tzzzzzz cssssss ssssss trrrrrr, žádný basy (aby se to dalo nazvat basy, tak musí to "dunět" a při určitý frekvenci to taky musíš cítit, jak ti to vibruje s tělem, nejlépe uděláš, když zajdeš za někým, kdo má tak 12-18 palců woofer, kvalitní zesilovač a ať ti tam pustí 20-50Hz na max povolený výkon těch reproduktorů, to teprv zjistíš pravou podstatu basů :-D ). Ty hrkátka měly životnost asi měsíc, pak odešel jeden z reproduktorů.

Marku, tyhle "hrkátka" mám doma a můžu říct, že mají podstatně lepší zvuk, než notebookový repráčky. Člověk od toho nesmí čekat moc a pak ho to příjemně překvapí. Jako přenosný bedničky k mobilu se to dá použít.

Mám taky malé bedničky 2*0,5W 8ohm, dneska jsem si je napájel na jacka 3,5 ale jeden mi hraje hlasitěji a druhý tišeji, dvakrát jsem to přepájel(vyměnil kablíky na "pólech reproduktorků") a nepomohlo. Zkoušel jsem to na kompu a na mp3. Oba reproduktorky jsou fakt stejné, tak nevím v čem to je.. Poraďte prosím.

Asi jsem vás zmátl pojmem bedýnky, signál dávám z mp3-ky. Jinak problém je v jacku, asi špatná pevnost pájeného spoje, když s tím pohýbu tak to jede, v ohnuté poloze jeden repráček hraje velmi tiše. Rozeberu jack a dám do ho pořádku. Díky všem za ochotu pomoci. Hezký večer.