Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardware pro PC Hry

Čáu, rád bych se s Vámi poradil, prostože si budu kupovat novou grafickou kartu (ATI Radeon HD 5750 s DirectX 11 a pamětí 1024.Mb) ... A Potřeboval bych vědět, jestli rozjedu hru ˝Battlefield : Bad Company 2˝ ♥ aspoń na střední detaily a bez sekání: Moje HW sestava PC

Operační systém: Windows XP (SP 3)
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4 Ghz Q6600 (4 Jádra)
Pamět´ : 3,33 Gb RAM
Grafická karta : ATI Radeon HD 5750 s DirectX 11 a pamětí 1024.Mb

Předem díky za všechny odpovědi ... :-):-)

:-) .. Rozhodnul jsem se si koupit přetaktovanou Nvidia GeForce GTS450 .. :-D Vím, že ve všech Testech vítězí ATI Radeon HD 5750 , ale přetaktovaný GTS 450 taky může slušně ˝posloužit˝ :-D Ptal jsem se kamaráda a říkal, že přetaktovaná GTS 450 vyjde výkonnově nastejno jako ATI Radeon HD 5770 ... ,Tak nevím :x:

Klíďo si jí kup. Já bych taky raději volil tu nvidii. Navíc její podpora PsychX a Cuda jsou do her mnohdy plusem. Majitelé Ati sice machrujou, že to maj lepší poměr cena/výkon, ale pak přijde hra jako Batman, Mafia 2, Just Cause 2, Ghost Recon atd a Atiňáci pláčou ... :-D:-D

Nenech si tady ale vykecat díru do hlavy. Já bych bral bejt tebou tu gts450.

toto je poněkud divný zdroj, ale pokud se nepletu, tak má výkon 528W a to je dostačující, jelikož grafika požaduje minimálně 450W. Ale můžu se plést a je to ta hodnota 360W a to by bylo málo. Tady to není jednoznačné. Na mém zroji je to jasně vidět 550W, ale tady nevim no, jak ho máš starý a kolik tě stál?

Grafickou kartu bych chtěl ATI Radeon 5750
Tady je nějáké Info o tom,kolik chce spotřeby ... :-)

Energetická náročnost:
Doporučený výkon zdroje: 450 W
Externí napájení: 1x 6pinový napájecí konektor
Maximální spotřeba karty (TDP): 86 W