Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha systému (Lenovo - OneKey Recovery 7.0)

Ahoj, koupil jsem si notebook Lenovo s nainstalovaným OS W7 starter a nebylo k němu přiloženo žádné DVD s OS. Pokud budu muset formátovat nebo přeinstalovávat systém, jak mám postupovat? Mám pomocí OneKey Recovery vytvořit zálohu systému nebo vytvořit disk pro obnovení? Když dám s aktuálním systémem, tak to po mě chce 11 disků DVD, je to možné?

Díky za rady, s tímto nemám ještě žádné zkušenosti. Vždy jsem měl DVD se systémem.

Zálohy umí "pojmout" i skrytá partišna disku (není-li systémový oddíl příliš nabubřelý), netřeba používat DVD. pro zálohu použij předinstalovaný OneKeyRecovery, pro spuštění reinstalace či obnovy ze zálohy "párátkové" tlačítko OKR. Manuál jsi nedostal?

PS: Mám IdeaPad, ale je to IMHOj stejné...

edit: Mea culpa: nedělá to implicitně zálohu do sktyté, ale sekundární partišny. Sorry.

dobry den,
chci se zeptat. precetl jsem si cele vlakno ale nenasel jsem presnou odpoved. po zmene velikosti partitions funguje nadale One Key Recovery, kdyz d: se opet jmenuje LENOVO?tak to chapu jak to pisete. mam jiz druhy notebook "ideapad" a opet c: zabira temer cely disk a d: cca 50Gb. u prvniho notebooku jak jsem zmenil velikost disku c: a d: prestal OKR fungovat. obratil jsem se na Lenovo a tam mi bylo receno,ze jak jednou zmenim velikost,ze OKR uz nikdy fungovat nebude, a tudiz u tohoto druheho NB jsem zadny zasah zatim neprovedl.jak to tedy je?dekuji