Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem repro + sluchátka zároveň >Nejde<

Zdravím . Předem se omlouvám, ale nevím do jaké kategorie to přesně zařadit a jak nazvat problém . Jde o to že mám 5.1 Repro a sluchátka .Se starší základní deskou ga-m52l-s3 jsem mohl mít zapojeno obojí a fungovalo to . Repro jsem zapojil 3 kabely (DVD) nebo jedním jako ( AUX ) a šlo to . Ztrácelo to sice na jednom kabelu tu efektivitu prostorového zvuku ale běželo to. Teď mám z.desku ASUS M4A87TD/USB3 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 00000000XTF a ta nemá tolik zdířek vzadu na to abych mohlo zapoj repro současně se sluchátkama a mikrofonem tak jsem tedy zvolil že to zapojím jedním kabelem jako AUX .

růžový mikrofon - funguje
zelený sluchátka - funguje
modrý Repro ( subwoofer ) - nefunguje

Nevím jestli se to nemá nějak nastavit ale nepodařilo se mi to . K desce je software VIA HD Audio Deck program a tam to nikde nemůžu najít .

Snad jsem vše popsal tak ,aby ste tomu rozuměli . Jde mi o to sprovoznit chod těchto dvou věcí zároveň .Nechce se mi pořád dokolečka vypojovat sluchátka a házet místo nich repro a naopak . Kdybych dokázal zapojit přední panel tak tam si hodím ty sluchátka s mikrofonem , jenže ty koncovky jsou popsané jinak jak v manuálu od desky , já jsem lajk a nedokážu to zapojit .

Díky

V manuálu jsi blbě, to jsou vývody na rest/power,diody od disku a signálovou diodu.
Konektor na audio vypadá takhle:
http://pc.poradna.net/q/view/257979-zapojeni-front -panel-audio-u-desky-asus-p5ld2-ac97
http://pc.poradna.net/q/view/232355-nejde-mi-predn i-panel-u-realtek-zvuk-karty

čili konektor 2*5vývodů s jedním vynechaným - který dělá klíč. když se na klíč díváš tak aby byl nahoře a konektor aby byl podélně tak:
z obou stran toho klíče jsou zapojeny vývody na reprák, označuješ je jako FL,RL

3).LINE OUT FL jsou front left,front return -spojený kabely
.LINE OUT RL. - tenhle asi dvokábel bude vpravo od klíče na konci toho konektoru a bude prostě svisle zeshora dolů na konci

2).LINE OUT FR
.LINE OUT RR- tenhle asi dvoukabel bude vlevo od klíče uprostřed konektoru.

to FL A RL a FR A RR

mikrofon rozjedeš potom, sám to někdy netrefím. kabel označený gnd je zem

hele moc piv zítra odpoledne kdyžtak:-)

Zapoj jako AC97, v biosu nastav AC97, vHD audio panelu si nastav 6repro a zapoj podle obrazku
na jack,back panel,nastavit jestli chces stejny signal dopredu nebo jiny,v mixeru nastavit mic front,
a stahnout ac97 codek pro tvuj zvukovy cip a OS, nejspis na "VIAARENA.COM".

line out FR front right=line out_R
line out FL front left=line out L
mic in=mic2
mic pover =micpwr
GND=AGND