Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak rozdelit hudbu na 2CD

Zdravim, mam hudbu 1h a 58minut v jednom souboru, potreboval bych to vypalit na normal CD ,jenze se to musim rozdelit, jak to udelat? V neru to nejde, tedy aspon to tak neumim. Dekuji za radu

Jednou jsem to dělal v NERO 7, takže to jde, ale už nevím jak.
Jestli to máš v mp3, tak rozdělit mp3 je velmi snadné,
dokonce můžeš rozdělený konec zeslabit do ztracena.
Totéž, pokud to máš ve wavu.

Otevres nero wave editor vlozis soubor oznacis si konec 1cd rekneme 70minut od teto znacky zmacknes leve tlacitko
a oznacis do konce pak upravy : vyjmout ..vysledny soubor ulozit jako :
potom novy a vlozit zbytek a ulozit jako:a mas dve casti ktere muzes vypalit