Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak rozdelit hudbu na 2CD

Zdravim, mam hudbu 1h a 58minut v jednom souboru, potreboval bych to vypalit na normal CD ,jenze se to musim rozdelit, jak to udelat? V neru to nejde, tedy aspon to tak neumim. Dekuji za radu

Jednou jsem to dělal v NERO 7, takže to jde, ale už nevím jak.
Jestli to máš v mp3, tak rozdělit mp3 je velmi snadné,
dokonce můžeš rozdělený konec zeslabit do ztracena.
Totéž, pokud to máš ve wavu.