Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ADSL modem pisti

Ahoj,
uz zhruba dva roky pouzivam externi ADSL modem Siemens Santis 150. Funguje dobre, ale ma jednu vadu. Jakmile navaze ADSL pripojeni, tak pomerne vyrazne pisti, ale priserne vysoko, skoro na hranici slysitelnosti (o to je to neprijemnejsi).
Dokud byl spadeny za skrini a zasypany bordelem:-) tak to nebylo slyset, ale vcera pri uklidu jsem ho vytahl na svetlo bozi a ten piskot je OTRAVNY!
Netusite, co to ma na svedomi a jak to nejlip opravit? Delaji to vsechny ADSL modemy?
Rady typu "hod to zpatky za skrin a zasyp bordelem" neberu:-).
Diky.

No muzu ho velmi snadno supnout na pudu... ale nevim jak se bude tvarit na to, ze v lete je pod strechou hic jak blazen a v zime zas naopak kosa klidna -20... Kdyby jel furt tak to neresim, bude se temperovat sam, ale mam ho na stejnem vedeni jako tiskarnu atd., tedy zapina se az spolu s PC...