Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilní PC po přidání dalšího paměťového modulu

Zdravim , prosím vás , od té doby než jsem si koupil novou ram paměť 512 DDR1 se mi při více spuštěných a náročních programů se mi vypne pc. Mam v počítači už jednu ram paměť 512 DDR1 takže dohromady mam 1 giga. Pokaždý když mám v pc jenom jednu ramku tak se pc nevypne..(Myslím že je to špatným zdrojem nebo počítač nestíhá a přehřívá se) Prosim vás poraďte
Díky za odpověd Marťas

Mail:xxxx

- Smazán mail
- Změna předmětu, původně: Marťas (touchwood)

Promin te za zpoždení zdroj:MC-350ATX 2.0 PFC Model NO.:MC-350ATX 2.0 PFC
Ac input 220-240V-,4A,50HZ a za timto je velkym červenym napsano:350 W
Pak je tam ještě na tom jakasi tabulka tu taky přepsat ?

prostě nastrtuješ z toho vypáleného dvd a očkáš až se pod slovem Pass objeví jednička. Na starých pc klidně i za hodinu. Pokud to mezitím vypíše něco červeně (položka errors) jsou paměti v háji. Zkusíš třeba nějakou vytáhnout a pustíš to znovu.