Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s načtením systemu

Dobrý den..Mám dost závažný problém. Spustil jsem pc ale místo načtení systému mi to napsalo : system Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen:
\WINDOWS\SYSTEM\CONFIG\SYSTEM

tento soubor mužete zkusit opravir spuštěním instalace systém windows pomocí orig. instalačnídiskety nebo disku CD-ROM.
Opravu spustíte stisknutím klávesy R na první obrazovce...

to se mi ještě povedlo...když zmáčku R tak mi to hodí dosovské okno (příkazový řádek) a chce to abych zvolil který system chci opravit.. mám jen XP..je u něj 1:C\Windows .... co mám udělat? když dám 1 a potvrdím tak mi to vyhodí dva řádky C\WINDOWS pod sebou.. ale nic víc..co mám napsat dál? vubec si s tim nevim rady.. děkuji za každý stručný či blbu (mě) vzdorný návod ..

: System nemůže nelezt zadaný soubor nebo adresář ...když zadám první část (copy.... \system) tak to vyhodí, že je to zkopírováno (potvrdí se to)..ale když zadám celý příkaz tak to napíše to co je napsáno na začátku...nenalezen adresář nebo soubor...:(

jdu si to ověřit, ale možná že máš pravdu - že poslední "system" je nadbytečný:

copy C:\WINDOWS\repair\system c:\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG

pravděpodobně by podle té původní syntaxe hledal podadresář "...\config\system"

edit: a měl jsem chybu v cílové cestě (opsal jsem ji z dotazu) - má tam být samozřejmě adresář system32