Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesprávný čas na videu

Video mi tahá správný čas z kabelovky ( Karneval ).
Spravilo se mi to po přechodu na letní čas až dneska ráno,
zkoušel jsem to ještě i včera kolem 23:00, pořád bylo o hodinu míň.
Vždycky musím video zapnout a vypnout, pak naskočí správný čas.
U vás to bylo hned ?

Neviem ake mas video a ako to myslis "z kablovky", moje video ho taha z TV kanalu ktory je ulozeny na prvej pozicii, niektore TV prijmace (napr. moj :-)) vyzaduje aby som ho zapol a na ten prvy kanal prepol, ale napr. moje video sa zapinat nemusi (asi cas od casu si asi samo zapne tuner alebo je tuner zapnuty aj v standby). Samozrejme ten prvy kanal musi tie informacie vysielat (zvyknu ho mat STV1, CT1, mozno dnes uz aj komercne kanaly, neviem :-)). Ja som na videu mal spravny cas uz v nedelu o cca. 4:30, bolo v standby takze som nemusel robit nic.
Najlepsie bude ak kuknes do navodu k videu :-)

Jsem se nešťastně vyjádřil s tou kabelovkou, na 1. pozici mám ČT1
a už dávno tam byl čas na txt spravený a video nechtělo zabrat,
až včera ráno. Jindy to je hned, možná to souvisí s tím, že v baráku
makají technici z Karnevalu na zesílení signálu a rozšíření služeb
o kabelový internet. Alespoň už zase chytám rádio ve stereu a běží RDS.
Předtím jsem si na to stěžoval snad 10x a pořád hráli hru na "dead beatle" ]:(.