Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno načítání z YoTube

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat proč se mně veškeré skladby, když si je pustím běží chvilku a začnou se načítat.A stále dokola.Běží chvilku a načítá.Nevíte, prosím kde je chyba?Nejen u YoTube.
Win.XP,prohlížeč FF,přehrávač KMPlayer

Ano, jedná se o nízkou rychlost internetového připojení. Buď si váš synek vedle v pokoji stahuje nějaké filmy, nebo máte prostě takto pomalý tarif. Vámi uvedený případ průběžného načítání (a zastavování) videí z youtube řeším tak, že po načtení stránky video pauznu, počkám až se načte např do 3/4 a pak nerušeně sleduju. Ten zbytek se mezitím stačí dotáhnout.