Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus ERROR

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat a poprosit zasvědcených,
co znamená ona hláška. Hláška se zobrazí při startu PC,
Vklidu ji dám pryč, ale nikdy se ona hláška nezobrazovala.
Pravdou je, že pokud PC obnovím na bod obnovení z doby,
kdy se nic nedělo, tak je to ok, ale jakmile pustím
Advanced system Care, tak se po restartu hláška objeví
a to jsem do nedávna tento program používal normálně
a vše běhalo, tak nevím proč až teď se něco děje.
Jinak PC chodí normálně i s onou hláškou.
Mám Win7 64bit, deska Asus M4A785G HTPC
Děkuji všem, kdo poradí

Hláška je : Asus Error C:/User/Colombo/AppData/Local/Temp/172202Log.Iniis Lost

No, je mi to jasné, že to má souvislost s tímto programem, ale je mi divné, že donedávna
jsem tímto programem čistil a vše běhalo jak má a teď najednou nějaký problém.
Program jsem vůbec neaktualizoval. Otázka je, čím čistit, ručně se bojím a nevím co,
nejsem znalý se hrabat v registrech a dalších věcech pokud mi někdo neřekne " smaž to a to a to ".
Samozřejmě mohu PC přeinstalovat.

Cistit nema zmysel pokial nepozorujes na pc nejake objektivne problemy. Potom odporucam zverit to do ruk odbornikom alebo spravit ten reinstal co je vsak pre mna vzdy posledna moznost nakolko reinstal zvlada aj cvicena opicka a vela "profesionalnych" firiem pri akomkolvek probleme robia reinstalaciu systemu co je casto zbytocne a len si tymto ulahcuju pracu.
Pokial uz ozaj cistit tak bud rucne alebo teda kludne pouzit nieco ako je tu casto citovany CCleaner...pozor okrem sekcie registre! Do registrov v ziadnom pripade nema co laik sahat.

Stokrát se napiješ z potoka a nic se nestane, napiješ se po stoprvní a posereš se z toho.
Registry nejsou chlívek, není třeba je čistit, je to jen pitomá databáze, nic to nezpomaluje, je to jen placebo, lidi si myslí, že je to lepší, když to "vyčistí".
Tempy si promazávej, jak je libo, ale registry nemusíš.