Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta

Ahoj, Mám takový větší problém.
Mám grafickou kartu ASUS vga EN8800GTS , a nevím čím to je ale včera dělala problémi, tím že poprvé jsem se nedostal do her jako například COD 6 a nebo Mafie 2, protože se kousli jen co jsem v jel dohry. No a potom vlastně počítač přestal fungovat uplně. Restartoval se, a Modré tečky na monitoru byli. Myslel jsem si že tento problém mě už potkal, tak si říkam že to půjde na reklamaci. Jenže, druhej den jsem počítač zapl, a ejhle, vše se zdá být v pohodě. Počítač jede, a to jsem sním vůbec nic nedělal, do windowsu jsem se dostal bez problému, žádné modré tečky při startu, prostě nic. Napadá mě jen jedna možnost, přehřívání grafické karty? Myslíte že to tím může být? Nebo něco jiného? prosím poraďte.

Tak v reklamaci jsem to už právě měl, ani ne před měsícem jsem tam dostal stejnej tip nové karty. Není to ani měsíc, a zase to dělá právě neplechu, tak mě zajmá jestli to vůbec může být tou grafikou, Procesor už je taky starší, má 2 roky Intel cpu CORE 2 DUO E8200 2,66GHz. Popravdě nevím čím to může být. Může to vůbec způsobit Procesor? Od té doby co jsem dostal tu novou grafiku, tedy zhruba 3 tydny, to jelo v pohodě, ale po včerejšku zase to lehlo. Tak nevím jestli je to nebo není tou Grafikou.

Jojo, hned zítra se do té prodejny vydám, a asi zkusím říct aby mi tam dali jinej tip když tato nevydržela ani měsíc. Bo zase čekat na novou měsíc se mi vážně nechce. Chtěl jsem se spíše ujistit jestli to je tou grafickou kartou abych tam nepřišel, nedělal borce jak vím čím to je, a nakonec by se ukázalo že je to něčím jiným :-D

Tak vyzkoušel jsem teďka jeden program na zkoušení teploty, a nevím jestli to tím je. Teplota Grafiky = 53 stupnu a teplota procesoru se pohybuje kolem 45 +- ... takže nevím jestli to není nahodou něčím jiným než přehříváním.