Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s odstranovanim registru

Zdravim potrebuju smazat slozku s registri v regedit/HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Offi ce

ale pri pokusu o smzani se vypise: "Office nelze odstranit: Pri odstranovani klice doslo k chybe"

Nevite jak bych to mohl smazat pres programy na cisteni registru CCleaner atp... to nepomohlo

cau chlapy, stejnej problem - neslo to vymazat z registru a tak nesel ani office. ale ted sem na to dosel. problem je v opravneni. takze pravim dejte na toho smejda a vyber opravneni. v te tabulce to asi kazdej bude mit jinak ale jde o to nastavit si tam uplne rizeni. pokud to nejde tak je tam jeste uresnit, otevre se dalsi okno a tam vsechny polozky odeberte a odtrhnete "zahrnout zdeditelna opravneni z nadrazeneho objektu". pak by to melo jit smaznout. hardkor, co?

Ja som mal tem isty problem. Skusal som vsetko mazat registre ako spravca a vela inych veci a nic fungovalo robil som to dookola asi tyzden.Vzdu sa naslo nieco na mazanie:-D . A nakoniec sa mi to podarilo pomocov nainstalovanie office stater apotom pridanim licencie a taktiez key pomocov progarmu Office 2010 Toolkit, rearmu a nakoniec activacie.

uz mi to funguje