Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S-video vs. VGA/DVI

Planuji koupit LCD televizi, kterou chci mit pripojenou k PC. Jen ted resim problem ohledne pripojitelnosti. Tv, kterou sem si vybral (Panasonic TX-32LX50P) bohuzel nedisponuje VGA ani DVi. Jinak je to podle vseho kvalitni stroj za velice rozumnou cenu. Ted mi jde jen o to, o co vse se okradam, vyuzivam-li analogovy s-video vstup namisto digitalniho. Jak vubec bude windows spolupracovat s takovouto obrazovkou 16:9? Diky moc za kazde info

Jezis ved snad som pisal o DVI a nie o D-SUB. Precitaj si to este raz co som pisal. To je teraz nejake obdobie ze diskutujuci vobec necitaju co pisem, alebo pisem po spanielsky, alebo ja uz fakt neviem. Asi sa na to vyserem a budem radsej hrat solitaire.

BTW. pri kazdom prispevku sa da kliknut na "odpovedat"