Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr pamětí

nazdarek potrebuji pomoc vybral jsem si zakladni desku Gigabyte GA-X58A-UD5 - Intel X58 procesor Intel Core i7-950 a nevim jaky pameti bych chtel 4GB na 2000mhz ale kdyz se vsude divam na sestavy tak jsou tam frekvence 1600mhz a pritom desky potporuji daleko vic tak nevim.Muze nekdo poradit jake do ceny do 4000kč dikec

Pro maximální využití řadiče paměti této desky bys měl použít moduly v tripple-channel módu. Mám výborné zkušenosti s GEILy, ale sehnat je je dost oříšek. Mrkni na Corsair či Kingston, stačí 1600MHz (ale chceš-li, klidně 2000MHz), napětí max. 1.65V, to celé v tripple (nejlépe 3x 2GB). Můžeš tam dát i Patrioty, nejsou tak špatné. Na časování moc nesejde.