Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ntfs - fat32

Ja mám zase problém:
MáM NOVý šUFLíKOVý DISK 200gb.
dAL som si systémový disk prekonvertovať z FAT32 na NTSF cez partition magic - v POHODE.
ALE keď som urobil konvert z Fat32 na NTSF na disku 200gb v šuflíku tak mi hneď zmrzol PC. Aj keĎ som ho naformatoval na ntsf tiež zmrzol.
Vie niekto v čom môže byť problém??

To bych teď neřešil. jestli máš ten šuplík starý je uvnitř 40žilový kabel a potom by měl být šuplík připojený 40žilovým kabelem jinak to mylně jede jako s novým "80žilovým šuplíkem-rychleji ale s chybama".ty šuplíky se dost často kazí tak to zkus přímo. lba je způsob komunikace s diskemm a pravděpoodbně si ho bios nastavil sám a správně protože se používá už X let od disků 8giga výš