Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Pujde F1? Grafika?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat když mám NTB ASUS K50-IN.
CPU - Core 2 Duo (2x 2,2GHz)
RAM - 4GB
HDD - 500GB
grafika - NVIDIA GeForce G102M (1792MB - primo karta samotna ma 512MB ... ostatní paměti je sdílená)
Tak jsem se chtěl zeptat jestli rozjedu hru Formule1 2010.
A k čemu mám "přiřadit" tu grafiku... když si dám někde na netu (např. xzone.cz) HW mého NTB, tak tam tu moji grafickou kartu nenajdu... tak k čemu jí mám přiřadit prosím, aby byly cca. přibližně výkonem stejně?
Předem děkuji s pozdravem B3art.
PS: Nevěděl sem kam to dat ... do jaké kategorie, tak jsem to dal do ostatní... tak když tak přesuňte prosím do správné kategorie.

Tohle patří na herní větev hry.poradna.net , lock. (L-Core)

Mno tak to se velice hodně mýlíš!!! Protože některé notebooky jsou přímo na hry....Jinak já ten NTB mám hlavně na práci to ano... ale tak člověk jednou za čas si chce něco zahrát! A neznamená, když se ti nějaká hra nelíbí, tak jí hned musíš ostatním hanit ... a nadávat, že je to "sračka"....každému se líbí něco jiného... chci tuto hru aspoň otestovat... a podle svého si udělat "obrázek" na tuto hru... když sem se díval na recenzi v GAMEPAGE a pak i na PG24, tak docela dobře to recenzovali....takže uvidíme. :)
Jinak díky moc... tento dotaz budu směřovat teda na hry.poradna.net
A díky za ten link o té grafice... ale stále nevím ke které to "přirovnat"... :( ale i přes to díky... :)
Prosím o LOCK ... tento problém tu beru jako zbytečný .... a dám ho hned na hry.poradna.net. :) S pozdravem B3art