Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmenčit Obsah .AVI

Dobrý den,mam video který je v Haffuf Coddec a chtěl bych změnčít obsah video de 3:33 s a má 4,87GB chci zmenčit obsach aspoň na 2GB ale aby kvalita byla stejná,de to nějak ? a jestli jo pls o link na legální software

Možná je to OT, možná rozhodující úvaha k věci, ale domnívám se, že tazatel, jsa nedostatečně vzdělán v jazyce českém, zaměňuje slova "zmenčit" a "změkčit". I domýšlím se, že nějaké péčko se mu zdá přece jenom jaksi přisprostlé a hodlá jej zjemnit, přiblížit spíše Kamasútře, než hardcore...