Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena jazyka filmu

zdravim, mam dotaz ohledne zmeny jazyka filmu. Potreboval bych zmenit ten jazyk kvuli tomu ze kdyz si ten film pustim v TV pres sit tak nemuzu v TV zmenit jazyk na cestinu. Takze bych bud potreboval odstranit z filmu vsechny ostatni jazyky krome ceskeho a nebo kdyby nekdo vedel nejaky jiny zpusob. diky za rady

a ako a cez čo púšťaš ten film po sieti ? väčšina aj velmi primitívnych hw/sw videostream prehrávačov umožňuje vo svojich nastaveniach určiť preferované jazyky,mnohé nové televízory to umožňjú tiež,treba ovšem pozrieť manuál,univerzálny recept pre hw zariadenia neexistuje,u televízorov,settop boxov sa to obvykle skrýva v menu audio/media bud priamo na zariadení alebo na jeho dialkovom ovládači...

ano i manual sem si procet :D ale zmena jazyka u filmu proste nejde a nejde.. ale zjistil jsem ze pokud ma film nastavenou Audio stopu č.1 jako anglicky dabing tak to prehraje anglicky a pokud je na prvnim miste cesky dabing tak cesky. Tak se ptam jestli nekdo nevi jak by se to dalo nastavit primo vtom souboru(film ve formatu .mkv) nebo je na to nejaky program?