Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seagate Barracuda 7200 500 GB - Po spuštění PC se mi objeví úvodní obrazovka ASUS a dál už to nejde.

Na HD jsem smazal oddíl MBR. Zkoušel bez úspěchu jsem různé LINUXové programy. Po spuštění PC se mi objeví úvodní obrazovka ASUS a dál už to nejde. Druhý HD jede bez problémů. Když zapojím oba tak zas jen ASUS obrazovka. Už se mi to stalo a v opravně mně to stálo 500 Kč, takže to nějak jít musí a proto se obracím na poradnu.
Díky
Změna předmětu, původně: Seagate Barracuda 7200 500 GB (LaKr) (Kráťa)

nevíš jaká je to serie ?
Je to tak, bios desky HD vidí(po restartu a DEL),ale dál už se nedostanu ani bios se nespustí.Když zapojím dva HD jeden s OS (Win7) a druhý Seagate, tak mi najede jen úvodní obrazovka ASUS a dál se nedostanu.Po restartu a DEL mi BIOS jenom ukáže co je připojené v PC, tj. optická mechanika a oba dva disky a kde jsou připojené ale dál už ani ťuk,ani BIOS se nerozjede.
Pokud odpojím HD Seagate a spustím PC,tak vše funguje normálně.