Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GF MX440 a Vietcong2

Prosím o radu, při spuštění této hry blafne tro na mě toto :
error.jpg

1. je to starou.. nevýkonou kartou? Dx9 mám nainstalovaný.

2. je to disk. verze cracknutá a spuštěná přez virtual. mechaniku?

3. pokud by to bylo za 1. jakou výkonější kartu by jste doporučily?i starší na MB- Gigabyte 7WAXPultra, KT400,Athlon 2200+.

Nic proti !!!
Zkousel jsem Vietcong II na GF6600 GT AGP a o plynulosti či zapnutých velkých detailech se mluvit nedalo.
Jestli se ti vyloženě jedná o tuto hru a grafiku na moderní hry vůbec tak na pasiv rychle zapomeň !

Jinak jsou to vyhozené peníze, protože nové hry ti na pasivech nepojedou nebo jen nouzově na pokraji hratelnosti.

Tak po dlouhém vybírání jsem vybral tyto dvě, tak ted kterou, cena je asi stejná..cca 2500 kč

GeForce FX-5700LE,128MB DDR/128bit,DVI,TV,retail - 2447kč s DPH

ASUS AGP-N6600/TD 128MB. 128bit DDR, GeForce NX-6600 AGP8x TV-out DVI.. 2600kč s DPH

a nebo by stačila ASUS AGP-N6600LE/TD 128MB, 128bit DDR, GeForce NX-6600LE AGP8x TV-out DVI ..2 307,41 Kč s DPH

jaký je rozdíl s "LE" a bez?

LE = Limited Edition?
ať je to v překladu co je to, je to osekaná verze... většinou na frekvenci jádra, na sbernici a podobně..
já si omylem koupil 5700LE místo 5700 ... porovnával jsem data namerena v ruznych benchmarcich s kamaradem... dosahoval jsem cca 60-65% jeho vykonu
- kozlík šikula radí: nekupovat LE !!!!

Ta FX 5700LE má pomalejší takt čipsetu/pamětí proti plné FX 5700 250/400 proti 425/550.

Asusky jsou taktované stejně - 300/500. Rozdíl je v počtu pipeline. Verze LE/TD - 4/1, verze TD - 8/1.
FX 5700 má pipeline 4/1.
Osobně bych vzal tu ASUS AGP-N6600/TD 128MB. Už proto, že by měla jít i dobře přetaktovat.
edit: Pokud bych si měl vybrat z těchto tří. :-)

jestli to má mít smysl a nechceš měnit grafiku zas za rok až bude vietcong III /obrazně/ prostě nekoupit to co už je dneska považováno za pomalé a nedostačující tak kup aspoň GF 6600 s nějakými slušnými takty. Opravdu ty grafiky co sis vybral nemají žádnou perspektivu, je to doprodej. Počítej cca 4tácy.

Za rok grafiku menit nebude, pac za rok uz grafiky na AGP vubec nebudou.

Proto byt jim, tak jdu do GF6600GT, ale jestli chce setrit tak GF6600.

Nic horsiho nema smysl.

Rada GF5600 me rozesmala a GF5700 uz je taky mirne vlastne hodne zastarala.

Na FX5600 mi nešahej. :-) Pokud ji mám v počítači, který ji dokáže využít, má smysl ji měnit pouze za 6600GT. A to si ještě musím hodně rozmyslet, jestli dám 4k, pokud chci do roka vyměnit celý kompík.
Proti tomu, co má v počítači (MX440), je každá z těch karet přínosem.
Ale jinak máš pravdu, vzhledem k minimálním cenovým rozdílům těch karet 6600, rozhodně ne verzi LE.

Na zive.cz nechodim, jsem se urazil za to mazani kritickych prispevku. :-D

Jinak ja jsem spis na ATI karty, ted mam RX850XT. Ale zkousel jsem kde co vcetne GF5600, GF5700, GF5900 a nejnovejsi hry uz se na tyto karty nechytaji. Samozrejme mam zapnute vsechny graficke detaily, protoze vyznavam teorii, ze kdyz uz se s tim ty programatori a grafici delali, tak uz to stoji za to pouzivat.

Jinak ale urcite pokud omezis graficke detaily, tak jasne ze rozbehas i tu GF5600.

Nicmene pokud tazatel chce koupit nove PC az za dva roky, tak minimem je GF6600GT.

Díky za rady, ale za 2 roky koupím novej komp. Ale do té doby bude muset stačit 6600TD za těch 2600kč. O mě moc nejde, ale vysvětlete 8letému klukovi::), že nemůže hrát Vietconga2, kvůli, nějaké blbé kartě.:-D