Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čáry přes monitor

Dobrý den, mám problém s monitorem. Zničeho nic se mi přes monitor objevily čáry a změnilo se rozlišení. Antivir mi vir nenašel. Monitorem to taky není, zkoušel jsem i jiný. Mám Windows 7 Enterprise. Tady je screen

http://i53.tinypic.com/j0xrom.jpg

Keby bola blbo pamat, tak by to bolo blbo aj v screenshote.

Kabelom to moze byt ak pouziva DVI kabel, a mozno ak tam je prerusena jedna linka mohlo by to byt nieco take (DVI ma tusim 4 az 16 nezavislych dvojliniek, a prenasaju pixely postupne takze IMHO to moze byt kabel), a u DVI samozrejme kazdy problem kabla bude ostry ;)

Este by to mozno mohlo byt aj nieco so zemnou sluckou (treba skusit odpojit vsetko ostatne od PC - nejake kabely od TV, spolocne anteny apod)
Samozrejme moze to byt aj vada grafiky. Treba skusit iny vystup, iny kabel, ked nic tak inu grafiku.

Co tak zdroj, vadna filtrace, pronika nekde do vetve napajeni VF napeti ktere nevyhladi treba vyschly ellyt, ty vodorovne cary by tomu odpovidaly, takhle je mozne se jen dohadovat, bud merenim nebo postupnou vymenou nektereho z kusu zeleza , je li to mozne.

Nabootuj nejaky live linux a budes vediet ci to je SW problem. Ked to bude robit aj v linuxe tak treba skusit grafiku v inom PC, a reklamovat ju (na 99% nebude OK). Ked je grafika v inom PC OK tak reklamovat zakl.dosku.
Do BIOSu skusit preistotu load defaults (potom RAM voltage a frekvenciu nastavit jak bola)