Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Windows 7 nebo XP?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je lepší na hry windows 7,nebo xp někdo říká že win.7 je lepší ale já jsem zastáncem toho názoru že je lepší na hry xp,jednak se win.7 pořád na něco ptá kdežto xp ne tam nainstaljui hru a jedu,ale stou win.7 mám neustále problémy.A ještě bych potřeboval poradit jestl bych mohl přeinstalovat tuto sestavu z wind.7 na xp http://aukro.cz/item1248132586_super_pc_amd_2x2_9g hz_2g_ddr3_500gb_gf7025.html a jestli bych neměl problém ze zvukem díky za rady.

tak mou gramotnost vynech,vůbec nevíš o čem mluvíš že trochu rozumíš počítačem tak tady machruješ?A O.S.Jsem instaloval už několikrát jenom nevím jak čteš ty zprávy?Co je tam napsáno na co se ptám?viz v uvozovkách,mě ta sestava upně stačí nejsem náročný nepotř.sestavu za 20000kč Jako( někdo)!

To je radost u takového prodejce kupovat. Navíc XP Pro za 600Kč, no neber to...

PC má 2x2,9GHz - dále kvalitní a moderní CASE Black/Silver se zdrojem 350W, prostě "Perfektní super výkonný, herní a multimediální počítač určený na složitější operace, nejnovější hry"

"Více jak 6 let zkušeností v oboru informačnich technologií" se prostě vyplatí.

:x:

Bože můj... Tys to koupil? Nepoužitelná deska, nepoužitelná grafika, nepoužitelný zdroj, nepoužitelný prodejce. Budeš potřebovat zdroj a grafiku. Neodvažuju se hádat, zda ti z té desky pojede cokoliv (nejen zvuk) na W7... A že se W7 furt na něco ptá? To's slyšel kde?

neumíš číst?,o pár řádků na hoře jsem psal že je po výměně graf.karty je tam gts450,a zdroj seasonic 500w.No a co že je laciná deska tak si koupím lepší časem ted natom hraju Residenta 5,a šlape to dobře,můj dotaz byl jestli po naistal.xp to v pořádku pojede?

Umím číst (snad), pouze jsem přehlédl. Takovýchto hypáčových sestav jsem už měl v "katovně" několik, obvykle bývají po upgradu v celkové ceně sestavy použitelné. Máš-li adekvátní ovladače, dá se soudit, že to správně i zahude. Ovšem deska je hnůj. Bez dalších komentářů.

pokud bys mel zajem nebo kdokoliv mohu nechat velice levne pc
CPU AMD Sempron(tm) 3000+ Barton + tichý chladič arctic cooling; ZD Asus A7V880; Pracovní paměť Kingmax 1024 MB; Přídavná Grafická karta NVIDIA GeForce 6600 GT s chladičem žalman ; Pevný disk ST380011A (80 GB, 7200); DVD-RW mechanika NEC 3520AW; Kvalitní zdroj Fortron 400W;a OS-Microsoft Windows XP Professional cena cca..2000,-

Osobně bych tam dal Win7. 4 GB RAM jsou dnes standardem a Win XP je ani neumí využít, pokud máš jen dvě giga, určitě brzo přidáš. A hlavně - lpět na dekádu starým operačním systému už nemá cenu, na starší stroje ano, ale na nový preferuji Win 7. Už z toho důvodu, že to nebude trvat dlouho a Microsoft ukončí podporu Win XP.
Ohledně her - nový hry na Win 7 jedou všechny, navíc je tam DX11, narozdíl od XP.

Kdyz uz jsem tady nasel toto tema, take bych se chtel zeptat jestli jsou lepsi Xp nebo 7 s ohledem na hry.
Procesor mam Intel core duo CPU E 6550 2,33 GHZ
3 GB ram
graficka karta NVIDIA GEFORCE GTX 550 TI

Nejsem zadny znalec, tak nemusite komentovat veci okolo, jen co se tyce tech Windowsu, diky :)