Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vypnutí PC, blikají všechny diody na klávesnici, a počítač nejde znovu tak 5 minut zapnout

Je to divný problém. Když vypnu počítač tak mi blikají diody na klávesnici. Znovu zapnout počítač nejde (přední tlačítko vůbec nereaguje). Stalo se mi to tak, že mi přestala fungovat klávesnice a myš přes PS/2 tak jsem sundal redukci a zapojil do USB a bylo vše OK. Zkoušel jsem instalovat ovladače z CD i ze stránek výrobce.

Počítač po vypnutí nejde zapnout ikdyž není zapojena klávesnice...

Porty PS/2 vůbec nereagují i na jiné klávesnice.

Nevím, čím by to mohlo být možná zdroj

Dobrý den, jaký byl nakonec problém?

Jelikož mě takhle dnes odumřel pc, vše co připojím bliká, repráky hrajou do rytmu jak vše ostatní bliká. Nevím, jestli to je zdroj nebo základní deska.

Měl někdo podobnou zkušenost?
Předem moc díky

David

Tak jsem zkusil otestovat zdroj, spojil jsem zelený kabel s jakýmkoliv černým a do zdroje sem zapojil disketovku a HDD. Zdroj se rozjel, fan na zdroji se na poprvé rozjel, i HDD začal hučet. Ted druhý test se fan ani neroztočil, ale chce.

Nakonec sem zjistil, že jde zdroj připojit do starého pc, a starý pc bliká stejně. Takže je to jasné. Uff :) sem se bál, že to bude základka.