Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rýchlejšia "inštalácia" Windows XP

Chcem nabudúce inštlaovať Windows tak, že zabalím disk C: do ZIPu cez Total Commander a cez BartPE nahrám v prípade nutnosti systém späť na naformátovaný disk. Kamoš to robí cez WinRAR, ale načo mi je ten, keď ZIP je v Total Commanderi. Chcem vedieť, či nebudú s týmto spôsobom problémy ako boli s DOSom, ak IO.SYS a MSDOS.SYS neboli prvé položky v hlavnom adresári. Cez WinRAR to vraj funguje, takže zrejme si WinRAR dáva pozor na poradie súborov. Alebo je to vo Windows XP jedno, kde je aký súbor a zavádzač si ten správny nájde sám?

ZIP má omezení na 2GB archiv. Jinak to je totální blbost. Ještě tak pro XPčka na FAT oddílu, ale kdo by dneska dělal takovou blbost, když na to jsou specializované softy, že? Samozřejmě balit Windowsy má smysl jen offline, tj když systém neběží.

Jinak daleko lepší službu ti udělá disketová distribuce linuxu s příkazy "dd" a "gzip" :-)