Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Palec

V poradně mi chybí smajlík "palec nahoru", který by příslušel rádci s obzvláště užitečnou odpovědí. Před chvílí jsem se při šmátrání pod skříní "jebnul" o starou jehličkovou tiskárnu, vzpomněl na časy vytváření grafických znaků na papíře do matrice a jejich downloadování do jehlárny před tiskem, a tu je provizorní palec

:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|
:-|:-|:-|:-[:-|:-|:-[:-|:-|:-|:-|:-|:-|
:-[:-[:-[:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-|

Jakkoli nemám rád smajlíky, ikony, avatary a jiné piktogramy, tak se domnívám, že někteří uživatelé Poradny by mohli být upozorňování na kvalitu svých bezobsažných příspěvků symbolem pěsti s osamoceně vztyčeným prostředníkem....

Současně prosím ženaté návštěvníky, aby mezi sebou navzájem neužívali obdobné symboly, charakterizované použitím palce a malíčku.

Ten pes není "vyžraný", ale je to takový ten typický pokojový psík s srstí po zem (též zvaný smeták). Tento má navíc speciální "dutou" srst s odsáváním, takže bezvadně luxuje nepořádek v klávesnici a dalších perifériích.
Dokonce ani nepotřebuje trychtýř (pro západní část populace "nálevku"), aby si mohl lít do hlavy nové poznatky...