Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Palec

V poradně mi chybí smajlík "palec nahoru", který by příslušel rádci s obzvláště užitečnou odpovědí. Před chvílí jsem se při šmátrání pod skříní "jebnul" o starou jehličkovou tiskárnu, vzpomněl na časy vytváření grafických znaků na papíře do matrice a jejich downloadování do jehlárny před tiskem, a tu je provizorní palec

:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|
:-|:-|:-|:-[:-|:-|:-[:-|:-|:-|:-|:-|:-|
:-[:-[:-[:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[:-[:-[:-[:-[:-|
:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-[
:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-|

Jakkoli nemám rád smajlíky, ikony, avatary a jiné piktogramy, tak se domnívám, že někteří uživatelé Poradny by mohli být upozorňování na kvalitu svých bezobsažných příspěvků symbolem pěsti s osamoceně vztyčeným prostředníkem....

Současně prosím ženaté návštěvníky, aby mezi sebou navzájem neužívali obdobné symboly, charakterizované použitím palce a malíčku.

Ten pes není "vyžraný", ale je to takový ten typický pokojový psík s srstí po zem (též zvaný smeták). Tento má navíc speciální "dutou" srst s odsáváním, takže bezvadně luxuje nepořádek v klávesnici a dalších perifériích.
Dokonce ani nepotřebuje trychtýř (pro západní část populace "nálevku"), aby si mohl lít do hlavy nové poznatky...

Nepsal Ti tu někdo, že tu máš bílého psa? Já ted nejsem na NB a vidím taky jen toho bílého :-/ Ten modrej byl hezčí, teda jestli jsi si to nezměnil....